VU SA IF koordinatoriai

<< Grįžti į pradinį puslapį


Darbo laikas: atsižvelgiant į situaciją Lietuvoje, VU SA IF patalpose nebudime ir konsultuojame tik paštu: info@if.vusa.lt

Adresas: Universiteto g. 7, LT-01513, Vilnius. 

Telefono nr.: 86 485 7685

El. paštas: info@if.vusa.lt

Jei negavote atsakymo į laišką per 3 darbo dienas, rašykite į mūsų Facebook paskyrą arba kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais.

Atsakinga už VU SA IF veiklą, finansus, dirba su koordinatorių komanda. Atstovauja studentų interesus VU IF Taryboje, palaiko ryšius su VU IF dekanatu ir administracija. 
Pirmininkė
Ieva Šiaudvytytė

Tel. 86 485 7685

pirmininkas@if.vusa.lt

Konsultuoja studentus socialiniais ir akademiniais klausimais, sprendžia akademiniame ir socialiniame procese studentams iškylančias problemas.
Socialinio-akademinio proceso reikalų koordinatorė
Vilija Valiukonytė

Tel. 86 529 7432

socakadem@if.vusa.lt

Atsakinga už informacijos viešinimą padalinio socialiniuose tinkluose ir organizacijos įvaizdžio kūrimą, komunikacijos srities narių veiklos koordinavimą.
Komunikacijos koordinatorė
Neringa Andrejevaitė

Tel. 86 037 2554

info@if.vusa.lt

Prižiūri fakulteto kuratorių komandą ir jos veiklą studentų priėmimų, pirmakursių stovyklos metu bei pirmaisiais mokslo metais. Organizuoja tradicinius ir naujus fakulteto renginius pagal studentų poreikį, prisideda prie universiteto lygmeniu organizuojamų renginių įgyvendinimo.
Integracijos proceso ir organizacinės srities koordinatorius
Tomas Mikalauskas
Rūpinasi organizuojamų renginių rėmėjų paieška, prižiūri fakulteto stendus bei palaiko ryšius su nuolatiniais mūsų rėmėjais. 
Marketingo srities koordinatorius
Rūpinasi padalinio narių pritraukimu, jų kompetencijų kėlimu, rengia mokymus, rūpinasi vidine komunikacija bei administruoja VU SA IF dokumentus.
Žmogiškųjų išteklių koordinatorė ir administratorė
Neda Rasimavičiūtė
Rūpinasi studentų atstovų Studijų programų komitetuose bei VU IF Taryboje kompetencijomis, prižiūri jų veiklą bei užtikrina, kad studentai būtų tinkamai atstovaujami. Konsultuoja studentus LSP klausimais. 
Atstovų ir LSP koordinatorė