VU SA IF koordinatoriai

<< Grįžti į pradinį puslapįDarbo laikas:

Karantino metu VU SA IF patalpose nebudime ir konsultuojame tik paštu: info@if.vusa.lt

Adresas:

Universiteto g. 7, LT-01513, Vilnius. 

Telefonas:

86 485 7685

El. paštas:

info@if.vusa.lt

Jei negavote atsakymo į laišką per 3 darbo dienas, rašykite į mūsų Facebook paskyrą arba kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais.


Atsakinga už VU SA IF veiklą, finansus, dirba su koordinatorių komanda. Atstovauja studentų interesus VU IF Taryboje, palaiko ryšius su VU IF dekanatu ir administracija. 

Pirmininkė

Ieva Šiaudvytytė
Tel. 86 485 7685
pirmininkas@if.vusa.lt

Konsultuoja studentus socialiniais ir akademiniais klausimais, sprendžia akademiniame ir socialiniame procese studentams iškylančias problemas.

Socialinio-akademinio proceso reikalų koordinatorė

Vilija Valiukonytė
Tel. 86 529 7432
socakadem@if.vusa.lt

Atsakinga už informacijos viešinimą padalinio socialiniuose tinkluose ir organizacijos įvaizdžio kūrimą, komunikacijos srities narių veiklos koordinavimą.

Komunikacijos koordinatorė

Neringa Andrejevaitė
Tel. 86 037 2554
info@if.vusa.lt

Prižiūri fakulteto kuratorių komandą ir jos veiklą studentų priėmimų, pirmakursių stovyklos metu bei pirmaisiais mokslo metais. Organizuoja tradicinius ir naujus fakulteto renginius pagal studentų poreikį, prisideda prie universiteto lygmeniu organizuojamų renginių įgyvendinimo.

Integracijos proceso ir organizacinės srities koordinatorius

Tomas Mikalauskas

Rūpinasi padalinio narių pritraukimu, jų kompetencijų kėlimu, rengia mokymus, rūpinasi vidine komunikacija bei administruoja VU SA IF dokumentus.

Žmogiškųjų išteklių koordinatorė ir administratorė

Neda Rasimavičiūtė

Rūpinasi organizuojamų renginių rėmėjų paieška, prižiūri fakulteto stendus bei palaiko ryšius su nuolatiniais mūsų rėmėjais. 

Marketingo srities koordinatorius

Rūpinasi studentų atstovų Studijų programų komitetuose bei VU IF Taryboje kompetencijomis, prižiūri jų veiklą bei užtikrina, kad studentai būtų tinkamai atstovaujami. Konsultuoja studentus LSP klausimais. 

Atstovų ir LSP koordinatorė

Bernadeta Lukošiūtė